,,Na przebieg porodu wywiera wpływ wiele czynników, ale żaden w takim stopniu jak sama matka” D. Baird

Szkołę spośród innych wyróżnia autorski program opracowany na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia, fachowej literatury i osiągnięć współczesnej medycyny.

Ciąża to piękny, niezwykle ważny okres w życiu kobiety i jej rodziny. To czas oczekiwania, nadziei i dojrzewania do roli mamy lecz także etap pełen niepewności oraz niepokoju związanego z tym, co nieznane.
Natura dała nam trzy kwartały, 9. długich miesięcy na to, aby wszystko zaplanować, przemyśleć i poukładać.

Z myślą o Was stworzyliśmy naszą Szkołę Narodzin. Łącząc tradycję z nowoczesnością, zapewnimy Wam, Rodzice najwyższej jakości usługi w zakresie przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem. Opowiemy o zmianach ogólnoustrojowych w ciąży i o etapach rozwoju malucha w łonie matki, przedstawimy zasady żywienia kobiety ciężarnej, przygotujemy oraz przeprowadzimy przez poród, wesprzemy w połogu, nauczymy karmić piersią i pielęgnować malucha, a na koniec opowiemy o higienie otoczenia dziecka.

Wyeliminujemy błędne wyobrażenia o ciąży i porodzie. Obalimy mity i zabobony…

Kobiety i pary, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w zajęciach grupowych, mogą skorzystać z odrębnych konsultacji i indywidualnego przygotowania do porodu.